Securemme Kilit

Securemme Kilit

Securemme büyük bir deneyim ve kararlılık kapılar için güvenlik kilitleri ve aksesuarları piyasaya başlatmak .

Girişimci ailesinin ikinci kuşak tarafından bugün yürütülmektedir bir taahhüt , Hangi amacı ” Made in Italy ” ürünleri gelişmedir . Bu amaçla ulaşılması , tüm üretim departmanları , araştırma ve yeni eşyaların geliştirilmesi , öncü teknolojileri kullanımı yanı sıra eğitim ve kalifiye personel Uzmanlık , süreç , ürün ve ilişkilerin kalitesi için sertifikasyon iyileştirilmesine dayanmaktadır .

ARAŞTIRMA
SECUREMME çok sürekli her müşteri için madeto- ölçü hizmetlerinin güncellenmesi yanı sıra sürekli piyasa ve rekabet gelişen şartlarına ayak uydurarak yapmaktadır. Planlama şirket son derece önemli bir rol oynar : yeni malzemeler ve üretim ekipmanları , yüksek teknolojik düzey , yenilikçi , fonksiyonel , güvenilir ve yüksek güvenlik ürünleri gerçekleşmesini katılmak için .

TEKNOLOJİ
Özellikle SECUREMME detaylar ve ürün kalitesine önem veriyor . Tasarım tek bileşenleri ve onların montaj gerçekleştirilmesine , üretimin toplam kontrol bakımı hassas amacı ile şirket çalışmaları . Tüm üretim aşamaları Böylece ürünlerde kusurların her türlü önlemek için sürecin sürekli bir izleme sağlanması gelişmiş bilgisayar sistemi tarafından kontrol edilir .

OLUŞUMU
Insan kaynaklarına yatırım ve onların potansiyeli firma kalkınma planının temel amaçlarından biridir . Personelin sürekli ve büyüyen profesyonel uzmanlık pazar ve teknoloji değişikliklerine uyum sağlamak güçlü her zaman yetenekli lider şirketi ITS imajını verme , ITS genişleme projesinde Securemme yardımcı olur