Keso Kilit

Keso Kilit

Keso kilit dünyanın en gelişmiş yüksek güvenlikli kilitlerin başinda geliyor en son teknoloji ile üretilen Keso kilit evinize veya işyerinize taktırdığiz andan itibaren eviniz ve iş yeriniz güven altına alınmiştir Keso kilitin en büyük özelliği montaj sırasında size verilen güvenlik kartıdır bu kart olmadan dünyanın hiç bir yerinde anahtar coğaltılmaz Keso kilit master ve pas sistem yaptırarak bir anahtarla evinizi iş yerınızı garajınızı deponuzu acabilirsiniz hatta cekmece kilitinizi asma kilitlerinizi tek anahtarla acabilirsiniz aşkın anahtar olarak bu hizmetleri size sunuyoruz satiş servis master sistem pas sistemleri anahtar kalabaliğina son bilgi için bir telefon kadar yakındayız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik, daha çok fırsatı ifade eder

KESO’nun kilitleme teknolojisi, güvenlik, elle tutulabilir olur. Çünkü KESO, fiyatları en iyi şekilde kullanmak için, güvenlik sistemlerinin sonsuz bir değişikliğini üretmeyi bütünleştiren etraflı sistemleri üretir.

KESO mekanik sistemin avantajları, malzemelerin kalitesini seçmesi için neredeyse sınırsız fırsat sunmasıdır. Bu kaliteli düzeyler, bir sistemin içinde herhangi bir yolda birleştirilebilir. Sistemleri kilitlemek böylece, daha zekice planlanabilir, daha yüksek güvenlik standartları, müşterinin talebine göre ayarlanabilir. Müşteri nasıl istiyorsa , o şekilde bir barel tasarlanabilir. Böylece bir barelin fiyatı , müşterinin isteğine göre ayarlanmış olur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tasarımda Dünya Çapında Başarı
KESO ürün sahasının dünya çapında başarısının nedeni , şirketin her zaman, karşılamaya çabaladığı yüksek kalitedeki talepleri ve müşteri memnuyetinin kökleri var.

Bu başarının arkasında, bütün sistemlerin gelişmesini sağlayıp İsviçreye ait AR-GE bölümünün yüksek düzeyine e bütün sistemlerin modülerliğinde , geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan birimlerimize teşekkürler. Deneme ve test çalışmaları biten , mekatronik sistemler KESO ailesine dahil oldu.