İstanbul Şifreli Kasalar

İnsanların sahip olduğu değerli eşyalar çoğaldıkça onları muhafaza etme ihtiyacı da arttır. Evde veya iş yerinde değerli eşyaların sağlanmasının yanı sıra güvende kalması için kasalar uzun süredir bu nedenle hayatımızda. İlk zamanlarda oldukça amatör bir şekilde üretilen kasalar, kendini günümüze kadar geliştirerek en güçlü formuna ulaştı. Şifreli kasalar sayesinde artık kasa için özel bir şifre oluşturulabilmekte. Bu sayede anahtar haricinde bir güvenlik duvarı daha oluşturulmakta.

Şifreli kasa modelleri farklı boyutlarda üretilmektedir. Kendi ihtiyacınıza göre boyut belirleyerek değerli eşyalarınız için uygun bir boyutta kasaya sahip olmanız mümkün. Şifreli kasalar son dönemlerde en çok dijital ekranlı ve elektronik şifreli olarak tercih edilmektedir. Bu tür kasalara verilen şifrelerin koruması daha iyidir. Diğer eski tip şifreli kasalarda şifre çözümü çeşitli yöntemler ile mümkün olabilmektedir. Anacak elektronik şifreleme yöntemi ile kasalar yüksek güvenlik altında olmaktadır.

Kasalara vereceğiniz şifreler genel olarak 6 haneli olmaktadır. Şifreli çelik kasa içerisinde bulunan kullanım kılavuzlarında şifre oluşturma, değiştirme gibi işlemlerin nasıl yapıldığı açık bir şekilde yazmaktadır. Şifrenizi unuttuğunuzda ise sizlere verilecek özel anahtarlar ile şifre sıfırlama işlemlerini de yapmanız mümkün. Dijital ekranlı kasalarda aydınlatma ışığı ile kolay şifre girme, zayıflayan pil uyarısı gibi özelliklerde pratik kullanıma olanak sağlamaktadır.

Şifreli kasların güvenli şifre özelliklerinin yanı sıra darbelere dayanıklı olması, güçlü sabitleme yöntemleri ile yerinden çıkarmanın çok zor olması, yangın, deprem gibi afetlere karşı dirençli olması diğer özellikleri arasında yer almakta. Özellikle kasanızda saklayacağınız değerli eşyalar yanabilir eşyalardan oluşuyorsa yangına dayanıklı modelleri tercih edebilirsiniz. 1000 dereceye kadar ısıya dayanıklı olan kasalar sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılayacaktır. Kale, Yale, Nato Safe, Valberg markaların ürettiği yüksek kalite şifreli kasa modellerinden dilediğinizi seçerek sipariş verebilir ve sizlere ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Aç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?