Dierre Kilit

Dierre Kilit

Bir İtalyan Markası olan Dierre Kilit ve Kilitleme Sistemleri Kapı modelleri güvenlik anlayışı olarak son derece modern ve en üst seviyede Kilitleme sistemleri ile donatılmıştır. Çoğu Hırsızlık girişiminde caydırıcılığı ile tanınmış Dierre Kilitleme Sistemleri diğer kilitleme sistemleriyle karıştırılmamalıdır. Bunun farkını Kapınıza gelen bir çilingir Yetkilisinin “bu kapıyı biz açamayız” diyip ayrılmasındanda anlayabilirsiniz.

Dierre kilit anahtar ve kilit sistemleri bir italyan markası olup Türkiyede  özel projelerde kullanılan bir kilit ve kilitleme çözümleridir.

Dierre kilit kilitleme sistemleri dierre kapının her modelinde farklılık gösterir fakat bazen müşterilerimiz dierre kapılarına kale kilit veya farklı bir avrupa kilit alıp takmaya çalışıyorlar şunu çok net belirtelimki dierre kapılara hiçbir şekilde farklı bir model marka kilit sistemi takılamaz göbek barel ölçüleri birbirini tutmaz. Bu sebepten ötürü dierre kilit taktıracağınız zaman mutlaka bir dierre kilit servisi ne fikir danışıp hem fiyat konusunda hemde modeller konusunda fikir edinebilirsiniz.

Orjinal olan Dierre kilit , titiz bir AR-GE çalışmasının sonucunda elde edilen verilerle imal edilmektedir. Yüksek güvenlikli bu kilitler tamamen kullanıcının aradığını bulduğu bir kilittir. Sürekli gelişen güvenlik teknolojisine profesyonel bir yaklaşım içinde olan Dierre kilit size güven duyacağınız ürünler sunarak siz değerli müşterilerimize sonsuz güven vermek adına çalışmaktadır.Avrupa Birliği Hırsızlığa Karşı Güvenlik Sertifikası’na sahip çelik kapı ünvanını Dortek çelik kapıları Dierre kilit sistemleri ile elinde bulunduruyor.

Dortek çelik kapılarının piyasadaki örneklerinden en büyük farkı, çelik olan ve birbirleriyle kenetlenen, daha sonra da duvara ankrajlarla gömülen özel güvenlik sistemi içermesidir. Bu sistem hiç bir kapıda bulunmamaktadır. Tüm Dortek markalı monoblok-dolu teknoloji ile üretilen kapılarda olduğu gibi Dortek çelik kapılarda da herhangi bir desen, logo, hatta bir insan yüzünün şekli bile 3 boyutlu olarak kapı üzerine işlenebiliyor. Sınırsız desen özgürlüğü sayesinde dekoratif özelliği üst düzeyde olan ve tüketicinin adresine kadar özel korumalı ambalajıyla gelerek uzman teknik ekipleriyle hizmete sunulan Dortek kapıları, bu özellikleri ile sektörde rakipsiz bir kategoriye oturarak dünyada kapısı en çok çalınan şirket olmayı hedefliyor.