Dierre Kilit

Dierre Kilit

Çoğu Hırsızlık girişiminde caydırıcılığı ile tanınmış Dierre Kilitleme Sistemleri diğer kilitleme sistemleriyle karıştırılmamalıdır. Bunun farkını Kapınıza gelen bir çilingir Yetkilisinin “bu kapıyı biz açamayız” diyip ayrılmasındanda anlayabilirsiniz.

Dierre kilit anahtar ve kilit sistemleri bir italyan markası olup Türkiyede  özel projelerde kullanılan bir kilit ve kilitleme çözümleridir.

Dierre kilit kilitleme sistemleri dierre kapının her modelinde farklılık gösterir fakat bazen müşterilerimiz dierre kapılarına kale kilit veya farklı bir avrupa kilit alıp takmaya çalışıyorlar şunu çok net belirtelimki dierre kapılara hiçbir şekilde farklı bir model marka kilit sistemi takılamaz göbek barel ölçüleri birbirini tutmaz. Bu sebepten ötürü dierre kilit taktıracağınız zaman mutlaka bir dierre kilit servisi ne fikir danışıp hem fiyat konusunda hemde modeller konusunda fikir edinebilirsiniz.

Orjinal olan Dierre kilit , titiz bir AR-GE çalışmasının sonucunda elde edilen verilerle imal edilmektedir. Yüksek güvenlikli bu kilitler tamamen kullanıcının aradığını bulduğu bir kilittir.

Dierre çelik kapılarının piyasadaki örneklerinden en büyük farkı, çelik olan ve birbirleriyle kenetlenen, daha sonra da duvara ankrajlarla gömülen özel güvenlik sistemi içermesidir. Bu sistem hiç bir kapıda bulunmamaktadır.