Kale Çelik Kasalar

Kale Çelik Kasalar

İhtiyacınız olan tüm kale çelik kasa modellerini web sayfamızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Farklı özeliklere ve kilitleme sistemlerine sahip olan kale kasa modelleri bütçenize uygun küçük, orta ve büyük boy olmak üzere tasarlanmıştır. Evraklarınızı, değerli eşyalarınızı, para ve para yerine geçen tüm değerlerinizi kale çelik kasalar içerisinde güven ile muhafaza edip koruyabilirsiniz. Oluşturacağınız şifre ile istediğiniz zaman kasanızı açabilir ve kapatabilirsiniz. Yeni nesil özeliklere sahip çelik kasalar farklı boy ve ebatlarda üretilirken, sizde günümüzün en güvenilir markalarından biri olan Kale ile aradığınız kasaları bulabilir, güvenle tercih edebilir ve satın alabilirsiniz. Türkiye TS EN uygunluk belgesinin olması kasa seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli kriterler arasında yer alıyor. Son derece dayanıklı olarak geliştirilen Kale çelik kasalar, iç gövde saç kalınlığından tutunda duvar koruyucu katmanlarına kadar birçok güvenilir özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik kullanılarak dizayn edilen kasalar, son teknolojik özelliklerle üretilmiştir. Modern teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak geliştirilen Kale çelik kasa günümüzün en önemli çelik kasa üreticileri arasında yer alıyor. Parmak izli ve mekanik şifre özelliklerine sahip çeşitli kasa modelleri arasından sizde bütçenize hitap eden çelik kasalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kale Çelik Kasa Modelleri

Farklı fonksiyonel özelliklere sahip çelik kasalar boyut ve özelliklerine göre değişik fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Kale çelik kasa modelleri arasında bir birinden farkı özelliklere sahip kasalar bulunmaktadır. Bunlardan biri sadece elektronik şifreli olup veya sadece anahtar kilitleme özelliğine sahip olabiliyor. Farklı bir örnek vermek gerekirse ; sadece zeminden montaj edilebilen modelleri bulunurken sadece duvar kısımından montaj edilebilen kale çelik kasa modelleri bulunabilmektedir. Kale çelik kasa modelleri arasında en çok tercih edilen her zaman kale kk 400 ve kale kk 600 modelleri olmuştur. Çok fazla tercih edilen modeller kk 400 ve kk 600 olması ağırlıkları ev ve ofis ortamında kolaylıkla kullanılabilmeleri, zeminden montaj yapılmaları, sadece elektronik şifreli olu anahtar muhafaza etmek gibi telaşınını olmaması, içerisinde kadife kaplamanın bulunması gibi bir çok özelliği dile getirebiliriz. Diğer yandan ofis ve ticari kuruluşların, bankaların, avm mağazalarının en çok tercih ettikeri modeller ise kale kk 800, kale kk 1000 ve kale kk 1200 modelleridir. Bu kasaları tercih edilme sebepleri ise oldukça fazla ağır olmaları, kullanım alanını geniş olması, hem elektronik şifreli olup hemde anahtar şifreli olması (anahtar her zaman ticari kuruluşlar için ek bir güvenliktir)

Kale Çelik Kasa Servis Hizmeti

Tüm kale çelik kasa modelleri 5 yıl boyunca çelik aksam, 2 yıl elektronik aksam olarak garantilidir. Tüm garanti hizmetleri Kale tarafından sağlanmaktadır. Elektronik aksamda oluşabilecek arızalarda kale yerinde garanti hizmeti vermektedir. Kale ekibinde yer alan servis uzmanları adresinize gelerek sorunu çözmektedir. Şifresi unutlan kale çelik kasalara ise yine aynı şekilde yerinde servis hizmeti sağlanmaktadır. Şifresi unutulan kale kasalara yapılan müdahale ücretli olduğunu belirtmek isteriz.

Whatsapp Aç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?