Kale Çelik Kapı

Kale Çelik Kapı

Eskiden anahtarcıların en yoğun yaptığı iş metal eğelerle anahtar kopyalama işiydi. Kapı kilitleri günümüzdeki gibi farklı sistemlere sahip değildi ve anahtarcılar her kapı kilidini maymuncukla kolayca açabiliyordu. Ama günümüzde teknolojideki yenilikler de kullanılarak farklı sistemlerle çalışan kapı kilitleri üretiliyor. Böylece kilitleri açmak ve yeni anahtar yaptırmak artık sıradan anahtarcıların işi olmaktan çıktı. Yeni nesil çilingir işleri gelişmiş teknolojik cihazlarla yapılıyor. Birçok ünlü markanın yetkili servisi olan Çilingir Evi firmamız kale çelik kapı kilit ve çilingir hizmetlerini de veriyor. Kapıda mı kaldınız, anahtarınızı mı kaybettiniz, çocuğunuz içeride mi kaldı, hemen firmamızı arayabilirsiniz. Usta çilingirlerimiz kale çelik kapı açma işlemini birkaç dakikada gerçekleştirecektir.

Kale çelik kapı anahtarlarının kopyalanması işlemini ise sadece yetkili servisler yapabilmektedir. Bu nedenle anahtar kaybettiğinizde veya yedek bir anahtar yaptırmak istediğinizde yetkili servise gitmeniz gerekiyor. Kale kilit anahtar kodunu yetkili servise veriyorsunuz ve otomatik anahtar kopyalama makinesi ile anahtarınız yapılıyor. Kale çelik kapı kilidi montaj ve tamir hizmetlerini de firmamız deneyimli çilingir ustalarıyla vermektedir. Standart kale kilitler yanında isterseniz yüksek güvenlikli kale kilit modellerini de tercih edebilirsiniz. Kale çelik kapı kullanımı ülkemizde giderek yaygınlaşıyor. Bu kapıların ölçülerine uygun özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş kale kilit kullanımı da buna bağlı olarak artıyor. Kale çelik kapı, kale çelik kapı kilidi ve anahtarı kullanan kişiler zaman içinde mutlaka bir sorun yaşayabilir. Ama sorunu yetkili servisler kusursuz şekilde çözmektedir.

Mekân değişikliklerinde de kale çelik kapı çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyuluyor. Yeni taşındığınız eve eski kilidi değiştirmeden girmek riskli olabilir. Yeni bir işyeri açtıysanız işyerinizin güvenliği için kilidi değiştirmeniz gerekir. Kilit değişimi için Çilingir Evi firmamıza başvurabilirsiniz. Yeni kilidinizin montajını da kusursuz bir şekilde yapmaktayız. Ev kapısı, ofis kapısı, okul, hastane, resmi kurum kapıları ve her türlü mekânın çelik kapıları kale kilit ve anahtar satışı, montajı, tamiri hizmetlerini 7/24 kesintisiz vermekteyiz. Mobil servis araçlarımızla hizmet veriyoruz ve aranan her adrese en fazla 30 dakika içinde gidebiliyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarımızla Çilingir Evi firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamış en güvenilir firmalardan biridir. Kapı açma, anahtar kopyalama, çelik kapı ve ahşap kapı anahtar çoğaltma, kilit değiştirme, kilit montajı gibi her türlü kilit işlemleriniz için günün her saati bizi arayabilirsiniz.

Whatsapp Aç
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Merhabalar,
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?